ילדים בחוג

חוגי ילדים

סטודיו חיצוני

ראשון

 

15:00-15:45

היפ הופ 

ד' ומעלה

בר גואטה רפאלי

15:45-16:30

היפ הופ 

ב'-ג'

בר גואטה רפאלי

16:30-17:15

היפ הופ 

חובה-א'

בר גואטה רפאלי

שני

-

שלישי

-

רביעי

15:00-15:45

היפ הופ 

ד' ומעלה

בר גואטה רפאלי

15:45-16:30

היפ הופ 

ב'-ג'

בר גואטה רפאלי

16:30-17:15

היפ הופ 

חובה-א'

בר גואטה רפאלי

19:30-21:30

היפ הופ
מסלול מקצועי

ויקי זלצברג

*בתשלום

חמישי

15:30-16:15

ג'אז

ד' ומעלה

ויקי זלצברג

16:15-17:00

ג'אז

א'-ג'

ויקי זלצברג

17:00-17:45

ג'אז לגיל הרך

4-5

ויקי זלצברג

17:45-19:15

היפ הופ
מסלול מקצועי

ויקי זלצברג

*בתשלום

שישי

-

סטודיו פנימי

ראשון

18:45-20:15

היפ הופ
מסלול מקצועי

ויקי זלצברג

*בתשלום

שני

-

שלישי

15:45-16:30

בלט קלאסי

א'-ב'

מריאנה סינצ'וק

16:30-17:00

טרום בלט קלאסי

4-5

מריאנה סינצ'וק

17:00-17:30

טרום בלט קלאסי

4-5

מריאנה סינצ'וק

רביעי

-

חמישי

15:45-16:30

בלט קלאסי

א'-ב'

מריאנה סינצ'וק

16:30-17:00

טרום בלט קלאסי

4-5

מריאנה סינצ'וק

17:00-17:30

טרום בלט קלאסי

4-5

מריאנה סינצ'וק

שישי

-

אולם כדורסל

ראשון

16:00-16:45
אקרובטיקה
ד' ומעלה
נתנאל בן אולון

16:45-17:30

אקרובטיקה

א'-ג'

נתנאל בן אולון

17:30-18:15

ברייקדאנס כללי

נתנאל בן אולון

שני

15:30-16:15

קפוארה

חובה-ב'

פטריק גובו

16:15-17:00

קפוארה

ג' ומעלה

פטריק גובו

17:00-17:45

כדורסל

ג' ומעלה

עדי אמס

17:45-18:30

כדורסל

חובה-ב'

עדי אמס

שלישי

16:45-17:30

אקרובטיקה

א'-ג'

נתנאל בן אולון

17:39-18:15

אקרובטיקה

גן חובה

נתנאל בן אולון

18:15-19:00

אקרובטיקה

ד' ומעלה

נתנאל בן אולון

רביעי

-

חמישי

15:30-16:15

קפוארה

חובה-ב'

פטריק גובו

16:15-17:00

קפוארה

ג' ומעלה

פטריק גובו

17:00-17:45

כדורסל

ג' ומעלה

עדי אמס

17:45-18:30

כדורסל

חובה-ב'

עדי אמס

שישי

-

חדר כושר / ג'ימבורי

ראשון

-

שני

-

שלישי

17:00-18:00

סיפור ועוגיה

5-7

מלכה בורשטיין

(בהתנדבות)

רביעי

-

חמישי

-

שישי

-

אולם אומנות לחימה

ראשון

16:00-16:45

לחימה ישראלית

א'-ב'

פרננדו מרי

16:45-17:30

לחימה ישראלית

4-5

פרננדו מרי

17:30-18:15

לחימה ישראלית

ג'-ד'

פרננדו מרי

18:15-19:00

לחימה ישראלית

ה'-ו'

פרננדו מרי

19:00-19:45

לחימה ישראלית

ז' ומעלה

פרננדו מרי

שני

16:15-17:00

קראטה

א'-ב'

משפחת רוקח

17:00-17:45

קראטה

4-5

משפחת רוקח

17:45-18:30

קראטה

ה' ומעלה

משפחת רוקח

18:45-19:30

קראטה

ג'-ד'

משפחת רוקח

שלישי

-

רביעי

16:00-16:45

לחימה ישראלית

א'-ב'

פרננדו מרי

16:45-17:30

לחימה ישראלית

4-5

פרננדו מרי

17:30-18:15

לחימה ישראלית

ג'-ד'

פרננדו מרי

18:15-19:00

לחימה ישראלית

ה'-ו'

פרננדו מרי

19:00-19:45

לחימה ישראלית

ז' ומעלה

פרננדו מרי

חמישי

16:15-17:00

קראטה

א'-ב'

משפחת רוקח

17:00-17:45

קראטה

4-5

משפחת רוקח

17:45-18:30

קראטה

ג'-ד'

משפחת רוקח

18:00-19:15

קראטה

ה' ומעלה

משפחת רוקח

שישי

-

בריכת שחייה

ראשון

-

שני

-

שלישי

15:30-16:30

שחייה אומנותית

מתחילים

7+

ניקול גרוזמן

16:30-17:30

שחייה אומנותית

מתקדמים

7+

ניקול גרוזמן

17:30-18:30

שחייה אומנותית

מתקדמים

10+

ניקול גרוזמן

(קבוצה חיצונית)

רביעי

-

חמישי

-

שישי

12:30-13:30

שחייה אומנותית

מתחילים

7+

ניקול גרוזמן

13:30-14:30

שחייה אומנותית

מתקדמים

7+

ניקול גרוזמן

14:30-15:30

שחייה אומנותית

מתקדמים

10+

ניקול גרוזמן

(קבוצה חיצונית)

מגרשי טניס

ראשון

17:30-18:15

טרום טניס

3-5

דב רזניק

18:15-19:00

טניס מתקדמים

א'

דב רזניק

19:00-19:45

טניס מתקדמים

13+

דב רזניק

שני

-

שלישי

16:00-16:45

טניס

ג'-ה'

טום אבילביץ

16:45-17:30

טניס

ו'-ח'
טום אבילביץ

17:30-18:15

טניס

א'-ב'
טום אבילביץ

רביעי

17:30-18:15

טרום טניס

3-5

דב רזניק

חמישי

-

שישי

-

מגרשי כדורגל

ראשון

-

שני

15:15-16:15

כדורגל

ה'-ו'

גיל פישל

16:15-17:00

כדורגל

גן חובה

גיל פישל

17:00-17:45

כדורגל

א'-ב'

גיל פישל

17:45-18:45

כדורגל

ג'-ד'

גיל פישל

שלישי

-

רביעי

15:15-16:15

כדורגל

ה'-ו'

גיל פישל

16:15-17:00

כדורגל

גן חובה

גיל פישל

17:00-17:45

כדורגל

א'-ב'

גיל פישל

17:45-18:45

כדורגל

ג'-ד'

גיל פישל

חמישי

-

שישי

-

חדר כושר

ראשון

-

שני

-

שלישי

-

רביעי

15:15-16:00

אימון כושר

10-14

יאנוש בודניצקי

16:00-16:45

אימון כושר

10-14

יאנוש בודניצקי

חמישי

-

שישי

-

שימו לב!
רישום לחוגים יש לבצע דרך האפליקציה: