ילדים בחוג

חוגי ילדים

סטודיו חיצוני

ראשון

15:00-15:45

היפ הופ
ד'-ה'

בר גואטה רפאלי
 

15:45-16:30

היפ הופ 

ב'-ג'

בר גואטה רפאלי

16:30-17:15

היפ הופ 

חובה-א'

בר גואטה רפאלי

שני

-

שלישי

19:00-20:00

3V CREW

ויקי זלצברג

*בתשלום

רביעי

15:00-15:45

היפ הופ 

ד'-ה'

בר גואטה רפאלי

15:45-16:30

היפ הופ 

ב'-ג'

בר גואטה רפאלי

16:30-17:15

היפ הופ 

חובה-א'

בר גואטה רפאלי

חמישי

16:00-17:00

ג'אז

א' ומעלה

ויקי זלצברג

17:00-17:45

סדנת מחול
הורים וילדים

3-6

ויקי זלצברג

17:45-19:15

3V CREW

ויקי זלצברג

שישי

-

סטודיו פנימי

ראשון

18:30-20:00

3V CREW

ויקי זלצברג

*בתשלום

20:00-21:30

3V CREW

ויקי זלצברג

*בתשלום

שני

17:00-17:30

חוג חיות

2-6

יותם

17:30-18:00

חוג חיות

2-6

יותם

שלישי

16:00-16:45

בלט מודרני

ג'-ו'

מריאנה סינצ'וק

16:45-17:30

טרום בלט קלאסי

א'-ב'

מריאנה סינצ'וק

17:30-18:15

בלט

4-5

מריאנה סינצ'וק

רביעי

-

חמישי

-

שישי

-

אולם כדורסל

ראשון

16:00-16:45
אקרובטיקה
ד' ומעלה
נתנאל בן אולון

16:45-17:30

אקרובטיקה

א'-ג'

נתנאל בן אולון

17:30-18:15

ברייקדאנס כללי

נתנאל בן אולון

שני

15:30-16:15

קפוארה

ג' ומעלה

פטריק גובו

16:15-17:00

קפוארה

חובה-ב'

פטריק גובו

17:00-17:45

כדורסל

ג' ומעלה

עדי אמס

17:45-18:30

כדורסל

חובה-ב'

עדי אמס

שלישי

16:45-17:30

אקרובטיקה

א'-ג'

נתנאל בן אולון

17:30-18:15

אקרובטיקה

גן חובה

נתנאל בן אולון

18:15-19:00

אקרובטיקה

ד' ומעלה

נתנאל בן אולון

רביעי

-

חמישי

15:30-16:15

קפוארה

ג' ומעלה

פטריק גובו

16:15-17:00

קפוארה

חובה-ב'

פטריק גובו

17:00-17:45

כדורסל

ג' ומעלה

עדי אמס

17:45-18:30

כדורסל

חובה-ב'

עדי אמס

שישי

-

חדר כושר / ג'ימבורי

ראשון

-

שני

-

שלישי

-

רביעי

-

חמישי

-

שישי

-

אולם אומנות לחימה

ראשון

16:15-17:00

לחימה ישראלית

א'-ב'

פרננדו מרי

17:00-17:45

לחימה ישראלית

ג'-ד'

פרננדו מרי

17:45-18:30

לחימה ישראלית

ה'-ו'

פרננדו מרי

18:30-19:30

לחימה ישראלית

ז' ומעלה

פרננדו מרי

שני

16:15-17:00

קראטה

ג'-ד'

משפחת רוקח

17:00-17:45

קראטה

4-5

משפחת רוקח

17:45-18:30

קראטה

א'-ב'

משפחת רוקח

18:30-19:15

קראטה

ה' ומעלה

משפחת רוקח

שלישי

16:30-17:15

לחימה ישראלית

גילאי 4-5

פרננדו מרי

17:15-18:00

לחימה ישראלית

נבחרת צעירה

פרננדו מרי

רביעי

16:15-17:00

לחימה ישראלית

א'-ב'

פרננדו מרי

17:00-17:45

לחימה ישראלית

ג'-ד'

פרננדו מרי

17:45-18:30

לחימה ישראלית

ה'-ו'

פרננדו מרי

18:30-19:30

לחימה ישראלית

ז' ומעלה

פרננדו מרי

חמישי

16:15-17:00

קראטה

ג'-ד'

משפחת רוקח

17:00-17:45

קראטה

4-5

משפחת רוקח

17:45-18:30

קראטה

א'-ב'

משפחת רוקח

18:30-19:15

קראטה

ה' ומעלה

משפחת רוקח

שישי

-

בריכת שחייה

ראשון

-

שני

-

שלישי

16:30-17:30

שחייה אומנותית

מתקדמים

גילאי 7-8

ניקול גרוזמן

17:30-18:30

שחייה אומנותית

מתחילים

גילאי 9-11

ניקול גרוזמן

18:30-19:30

שחייה אומנותית

מתקדמים

12+

ניקול גרוזמן

(קבוצה חיצונית)

רביעי

-

חמישי

-

שישי

13:30-14:30

שחייה אומנותית

מתחילים

גילאי 8+

ניקול גרוזמן

14:30-15:30

שחייה אומנותית

מתקדמים

גילאי 11+

ניקול גרוזמן

15:30-16:30

שחייה אומנותית

מתקדמים

12+

ניקול גרוזמן

(קבוצה חיצונית)

מגרשי טניס

ראשון

15:00-15:45

רמה א'

גילאי 6-10

דב/טום

15:45-16:30

רמה ב'

גילאי 6-10

דב/טום

16:15-17:15

רמה ג'

דב/טום

17:15-18:00

טרום טניס

3-5

דב רזניק

18:00-18:45

נבחרות

*בתיאום המאמן

שני

-

שלישי

15:00-15:45

רמה א'

גילאי 6-10

דב/טום

15:45-16:30

רמה ב'

גילאי 6-10

דב/טום

16:15-17:15

רמה ג'

דב/טום

17:15-18:00

טרום טניס

3-5

דב רזניק

רביעי

16:40-17:25

טרום טניס

3-5

דב רזניק

חמישי

-

שישי

-

מגרשי כדורגל

ראשון

17:30-18:15

כדורגל

ב'

טומיגול

שני

15:15-16:15

כדורגל

ה'-ו'

טומיגול

16:15-17:00

כדורגל

גן חובה

טומיגול

17:00-17:45

כדורגל

א'-ב'

טומיגול

17:45-18:30

כדורגל

ג'

טומיגול

18:30-19:15

כדורגל

ד'

טומיגול

שלישי

17:30-18:15

כדורגל

ב'

טומיגול

רביעי

15:15-16:15

כדורגל

ה'-ו'

טומיגול

16:15-17:00

כדורגל

גן חובה

טומיגול

17:00-17:45

כדורגל

א'-ב'

טומיגול

17:45-18:30

כדורגל

ג'

טומיגול

18:30-19:15

כדורגל

ד'

טומיגול

חמישי

-

שישי

-

חדר כושר

ראשון

-

שני

15:15-16:00

אימון כושר

10-14

יאנוש בודניצקי

16:00-16:45

אימון כושר

10-14

יאנוש בודניצקי

שלישי

-

רביעי

15:00-15:45

אימון כושר
גילאי 10-14

יאנוש בודניצקי

15:45-16:30

אימון כושר
גילאי 10-14

יאנוש בודניצקי

חמישי

-

שישי

-

שימו לב!
רישום לחוגים יש לבצע דרך האפליקציה: