מרכז לגיל הרך

לחימה ישראלית

אומנות קרב ישראלית שמטרתה לתת לתלמיד/ה כלים להתמודדות כנגד מצבי תקיפה. בחוג מיושמות שיטות אימון חדישות ומקוריות, שמטרתן שיפור יכולת ההתמודדות תחת לחץ ויכולת ההגנה העצמית. כמו כן, מושם דגש על ערכים ובניית האישיות של המתאמן והעצמתו כחלק מלחימת קרב מגע. 

ג'ודו

השילוב המנצח של אומנות לחימה יפנית וחינוך לערכים של כבוד, סבלנות ומשמעת עצמית תוך שאיפה למצוינות. ספורט אולימפי חיוני לשיפור הקואורדינציה, ההגנה העצמית, שיווי המשקל, חיזוק חגורת הכתפיים, התמצאות במרחב ובטחון עצמי. מומלץ על ידי רופאים, לילדים בעלי בעיות קשב וריכוז ADHD ולילדים עם צרכים מיוחדים.

קפוארה

הקפוארה הינה אמנות לחימה שהוסוותה כריקוד ולכן משלבת בין אקרובטיקה, גמישות, נגינה ואמנות לחימה יעילה. הקפוארה מפתחת את הגוף תוך דגש על כח, זריזות, דייקנות וחוש קצב מפותח, מעלה את הביטחון העצמי, ומספקת תחושת אחריות וכבוד הדדי, באווירה חברתית טובה, לצלילי מקצבים ברזילאיים מסורתיים. החוג מתאים לבנים ובנות כאחד.

בייבי ג'אז

יסודות המחול והג’אז לגיל רך, שיפור ועבודה על יציבה נכונה, שיווי משקל, גמישות וקואורדינציה בדרך יצירתית, המשלבת משחק וחוויה עם מושגי היסוד מעולם הריקוד.

טרום בלט

החוג מקנה ומפתח צעדים ראשונים בעולם המחול בעזרת לימוד יסודות התנועה והבנת המרחב, שיפור קואורדינציה ומוטוריקה, פיתוח הדמיון והיצירתיות, פיתוח החוש המוזיקלי, תוך תרגול ריקוד על קצות האצבעות, תרגילי עקבים, כפיפות ודילוגים.

בייבי ברייק

חוג ברייקדאנס לגיל הרך, אשר מפתח אצל הילדים ביטחון עצמי ועמידה מול קהל, תוך עבודה על חוש הקצב, הקואורדינציה, הגמישות ועוד.

טבע ובעלי חיים

חוג מקסים לגילאי 3-5, אשר בכל שבוע יפגיש את הילדים עם אורח חייתי חדש אותו הם יכירו בצורה חווייתית ובהתאמה לגילם ורמתם. החוג מעניק לילדים אהבה וכבוד לבעלי החיים השונים ומרחיב את ידיעתם לגב ממלכת החי.

התעמלות והתפתחות

פעילות גופנית מהנה לגילאי 3-4, המכשירה את התפתחותו של הילד לפיתוח קשרים ויכולות, שיאפשרו התפתחות תקינה ובריאה. בחוג ניתן דגש על חיזוק שרירים (חגורת כתפיים, בטן ושרירי יציבה), מוטוריקה גסה ועדינה, שיווי משקל וקואורדינציה, הכרת מושגי מרחב ומושגים בסיסיים בהתעמלות וטיפוח הביטחון העצמי, מגע, גירוי חושי ותנועתי.

משחקי כדור ופנאי

חוג להעצמה רגשית, המפתח מיומנויות חברתיות ומיומנויות מוטוריות באמצעות כדורי משחק. החוג משלב בין הנאה וכיף תוך מתן דגש על חיזוק הביטחון העצמי, שיכלול מיומנויות חברתיות, תכנון התנועה ושיפור הקואורדינציה, לימוד מיומנויות יסוד להתמצאות במרחב, הקנייה והטמעת יציבה נכונה.