קאנטרי קלאב פולג הינו מועדון ספורט עצמאי אשר הוקם על ידי תושבי רמת פולג הוותיקה בשנת 1984 ונועד לשרת את תושבי השכונה, הסביבה ואורחיהם. הקאנטרי שופע משטחי דשא ירוקים ומטופחים, משקיף על הים התיכון, מה שמקנה לו אווירה פסטורלית בכל ימות השנה.

אבל זה לא הכול.. הקאנטרי משמש בית שני למשפחת המנויים, מקום המאפשר להם להעביר את שעות הפנאי בצורה אולטימטיבית ואיכותית. בעזרת צוות ההנהלה והמדריכים המקצועיים, המורכבים מהון אנושי, מקצועי ומגוון, אנו מספקים למנויים קשת רחבה של פעילויות ספורט, העשרה ופנאי.

חברי המועדון נהנים בין השאר מחדר כושר מפואר ומשוכלל הצופה לבריכה חיצונית, בריכות שחייה ומתקני ספא מקורים (סאונה רטובה, סאונה יבשה וג'קוזי), מגרשי טניס, מגרשי קטרגל, אולם כדורסל מקורה, סטודיו חיצוני ופנימי לאימונים וריקודים, מתקני שעשועים, ג'ימבורי לקטנטנים ועוד.
לרשות המנויים מגוון רחב של חוגים ופעילויות העשרה, המתקיימות באופן שוטף וגם בשבתות: ערבי שירה בציבור, סדנאות, הצגות ילדים, מתנפחים ועוד, מהגיל הרך ועד לגיל השלישי, אשר מעניקים לא רק חוויה ספורטיבית אלא גם חוויה של בריאות והנאה.

סעדון.jpg

אמנון סעדון

  יו"ר

ציון שדה משמש כמנהל מועדון הספורט רמת פולג החל מ6 באוגוסט 2020, לאחר שנבחר והתמנה פה אחד על ידי הועד המנהל.
ציון הינו בעל ניסיון של למעלה מ20 שנים בניהול חופי הרחצה בעיריית נתניה ובין המובילים בנושא החופים. שימש כחבר ועדות של משרד הפנים, ועדת המצוקים ועוד. יועץ חופים, ובעל ותק וניסיון ליעוץ בכל הקשור לחופי הרחצה, פיקוח ושמירה, כולל התמחות מקצועית ובעל תעודות הסמכה לנושא זה. מרצה בכיר לבתי ספר, מכללות, קורס מנהלי חופים, השתלמויות מצילים הרצאות בנושאי חופים.

ציון שדה.jpg

ציון שדה

מנכ"ל

1.png

עו"ד יוסי קליין

גזבר

1.png

שלמה ברקן

חבר ועד

1.png

אוריין מור

ועדת ביקורת

1.png

אמנון גונן

חבר ועד

1.png

דורית שטיין בריסקין

חברת ועד

1.png

דודו מכלוף

חבר ועד

1.png

שמעון זיגדון

ועדת ביקורת