מרכז ספורט הישגי

כדורסל

אחד מענפי הספורט הפופולאריים בארץ מקנה לילדים את יסודות הכדורסל, רכישת מיומנות, שליטה בכדור, עבודת צוות, כושר גופני, קואורדינציה, פיתוח והגברת הביטחון העצמי, לימוד חוקי המשחק ומיומנויות משחק כגון: כדרור, קליעה, אימוני כושר ולמידת טקטיקה. אימונים רב גוניים, חווייתיים, יצירתיים ומהנים.

טניס שולחן

טניס שולחן הוא ספורט מהנה ומאתגר, המפתח יכולות פיזיות ומנטליות רבות. תוך כמה חודשים המתאמנים יבחינו בשיפור בכושר הגופני, ביכולות קואורדינטיביות, יכולות ריכוז, ויכולות קבלת החלטות במצבי לחץ. שיפור יכולות אלה ייטיב עם ילדכם במסגרות החיים השונות. האימונים הצוותים יפתחו את כישוריהם החברתיים של ילדכם.

אקרובטיקה

אימוני אקרובטיקה לילדים בשילוב טכניקות של התעמלות, ברייקדאנס, קפוארה ועוד. אקרובטיקה משפרת את הכוח, הגמישות, שווי המשקל והקואורדינציה ותורמת ליציבה נכונה. מתאים לבנות ולבנים כאחד.

ריצה

הורים וילדים יחד, הצטרפו לקבוצת הריצה שלנו. אין צורך בניסיון קודם.

ספינינג

אימון רכיבה אירובי, המתבצע על גבי אופניים נייחים, כשמטרת הפעילות הינה בריאותית וחברתית. המתאמנים יבצעו פעילות דינאמית מאומצת ומהנה שתגרום לשריפת קלוריות מוגברת. השיעור מתבצע באווירה מיוחדת, מוזיקה קצבית וסוחפת ובתחושה כללית שתשתנה כבר עם כניסת המתאמנים לאולם האימונים.