חוג יוגה למבוגרים

חוגי מבוגרים

סטודיו חיצוני

ראשון

08:15-09:15

עיצוב וחיטוב

סוזי שרוני

09:15-10:15

בניית עצם ומתיחות

סוזי שרוני

10:15-11:15

בניית עצם ומתיחות

סוזי שרוני

-

17:30-18:30

חיזוק ועיצוב דינמי

ענת גיסין

19:15-20:00

HIIT

יוליה שקולניק

20:00-20:45

TRX פונקציונלי

יוליה שקולניק

שני

07:15-08:10

חיטוב וחיזוק

ענת גיסין

08:15-09:15

פילאטיס

מיקי פניני

09:20-10:20

פילאטיס

מיקי פניני

10:30-11:15

התעמלות מתונה

איירין בורג

-

17:30-18:15

בניית עצם

סוזי שרוני

18:20-19:05

בניית עצם

סוזי שרוני

19:10-19:55

עיצוב וחיטוב

סוזי שרוני

שלישי

08:15-09:15

עיצוב וחיטוב

סוזי שרוני

09:30-10:15

פלדנקרייז

נפתלי בן חיים

10:15-11:00

פלדנקרייז

נפתלי בן חיים

12:30-14:30

ברידג' מתקדמים

ישראל ידין

-

17:00-17:45

עיצוב וחיטוב

שירלי וינוגרד

17:45-18:30

פילאטיס CORE

שירלי וינוגרד

18:35-19:20

אירובוקס

שירלי וניוגרד

20:00-20:45

טרמפו-פיט

נעם זוארץ

רביעי

07:30-08:30

כוח משולב אירובי

דניאלה אביב

08:30-09:30

עיצוב דינמי

יוליה שקולניק

09:15-10:30

פילאטיס

יוליה שקולניק

10:30-11:15

התעמלות מתונה

איירין בורג

-

18:05-18:50

פילאטיס

יוליה שקולניק

19:15-20:15

זומבה

אורית מזרחי

חמישי

07:30-07:45

פילאטיס

שירלי וינוגרד

07:50-08:35

עיצוב וחיטוב

שירלי וינוגרד

-

19:15-20:15

יוגה 

מישל זינגר

שישי

07:30-08:30

חיזוק ועיצוב דינמי

ענת גיסין

09:00-10:00

פילאטיס

שרה בלחסן

שבת

09:00-10:00

פילאטיס/עיצוב דינמי

סבב מדריכים

10:00-11:00

פילאטיס/עיצוב דינמי

סבב מדריכים

סטודיו פנימי

ראשון

-

שני

09:00-09:45

אימון פונקציונלי

גדי אורן

שלישי

18:45-19:30

אימון פונקציונלי

גדי אורן

רביעי

-

חמישי

18:30-19:15

אימון פונקציונלי

גדי אורן

שישי

-

אולם כדורסל

ראשון

08:15-09:15

יוגה POWER

מריה זלוטוגביאזדה

09:15-10:15

יוגה POWER

מריה זלוטוגביאזדה

-

18:30-19:15

פלדנקרייז

סנונית ארגוב

19:15-20:00

פלדנקרייז

סנונית ארגוב

שני

18:35-19:35

יוגה

ניסים פלד

שלישי

07:15-08:15

יוגה POWER

מריה זלוטוגביאזדה

08:15-09:15

יוגה POWER

מריה זלוטוגביאזדה

רביעי

-

חמישי

08:15-09:00

פילאטיס ויציבה נכונה

מיקי פניני

09:00-09:45

פילאטיס ויציבה נכונה

מיקי פניני

09:45-10:30

טאי צ'י

רות סופר/רב

שישי

08:00-09:00

פלדנקרייז

אלון קליין

09:05-10:05

פלדנקרייז

אלון קליין

אולם אומנויות לחימה

ראשון

19:30-20:15

לחימה ישראלית

פרננדו מרי

שני

-

שלישי

-

רביעי

19:30-20:30

לחימה ישראלית

פרננדו מרי

חמישי

-

שישי

-

חדר ספינינג

ראשון

-

שני

18:00-19:00

ספינינג

יאנוש בודניצקי

19:00-20:00

ספינינג

יאנוש בודניצקי

שלישי

-

רביעי

18:00-19:00

ספינינג

יאנוש בודניצקי

19:00-20:00

ספינינג

יאנוש בודניצקי

חמישי

-

שישי

-

שבת

-

מגרשי טניס

ראשון

18:45-19:30

טניס נערות ונשים

דב / טום 

שני

-

שלישי

08:00-08:45

טאי צ'י

רות סופר/רב

-

19:30-20:30

טניס נשים

טום פלקוביץ'

רביעי

19:30-20:20

טניס גברים מתקדמים

דב רזניק

חמישי

-

שישי

-

בריכת שחייה מקורה

ראשון

-

שני

11:30-12:15

התעמלות במים

איירין בורג

שלישי

08:00-08:45

כושר גופני במים

ערן לשם

08:45-09:30

כושר גופני במים

ערן לשם

רביעי

11:30-12:15

התעמלות במים

איירין בורג

חמישי

08:00-08:45

כושר גופני במים

ערן לשם

08:45-09:30

כושר גופני במים

ערן לשם

שישי

08:00-08:45

כושר גופני במים

רבקה סספורטס

שימו לב!
רישום לחוגים יש לבצע דרך האפליקציה: