חוגי ילדים

14:30-16:00

להקה ייצוגית

ויקי זלצברג

17:30-19:00

להקה ייצוגית

ויקי זלצברג

15:00-16:30

ג'אז ייצוגית /

כיתות ד'-ומעלה

אורטל אסרף

 

16:30-17:15

ג'אז
כיתות א'-ג'

אורטל אסרף

17:15-18:00

בייבי ג'אז

גילאי 4-5

אורטל אסרף

15:00-15:45

היפ הופ עתודה /

כיתות ד'-ו'

אורטל אסרף

 

15:45-16:30

היפ הופ ייצוגית /
כיתות ד'-ו'

אורטל אסרף

16:30-17:15

היפ הופ עתודה /

כיתות א'-ג'

אורטל אסרף

-

15:00-15:45

היפ הופ עתודה /

כיתות ד'-ו'

אורטל אסרף

 

15:45-16:30

היפ הופ ייצוגית /
כיתות ד'-ו'

אורטל אסרף

16:30-17:15

היפ הופ עתודה /

כיתות א'-ג'

אורטל אסרף

14:00-14:45

ברייקדאנס

א'-ב'

נתנאל בן אולון

14:45-15:30

ברייקדאנס

ג'-ו'

נתנאל בן אולון

15:00-15:45

בלט קלאסי

ג'-ו'

מריאנה סינצ'וק

15:45-16:30

בלט קלאסי

א'-ב'

מריאנה סינצ'וק

16:30-17:00

טרום בלט

4-5

מריאנה סינצ'וק

17:00-17:30

טרום בלט

4-5

מריאנה סינצ'וק

15:00-15:45

ג'ודו ג'-ד'

איציק סמדג'ה

15:45-16:30

ג'ודו ב'-ג'

איציק סמדג'ה

16:30-17:15

ג'ודו 5-6

איציק סמדג'ה

17:15-17:45

ג'ודו 3.5-5

איציק סמדג'ה

17:45-18:30

ג'ודו ד'-ה'

איציק סמדג'ה

18:30-19:15

ג'ודו ו' ומעלה

איציק סמדג'ה

15:45-16:30

מחזות זמר

א'-ב'

מריאנה סינצ'וק

16:30-17:15

ברייקדאנס

א'-ב'

נתנאל בן אולון

17:15-17:45

בייבי ברייק

4-5

נתנאל בן אולון

17:45-18:30

ברייקדאנס

ג'-ו'

נתנאל בן אולון

15:00-15:45

בלט קלאסי

ג'-ו'

מריאנה סינצ'וק

15:45-16:30

בלט קלאסי

א'-ב'

מריאנה סינצ'וק

16:30-17:00

טרום בלט

4-5

מריאנה סינצ'וק

17:00-17:30

טרום בלט

4-5

מריאנה סינצ'וק

15:00-15:45

ג'ודו ג'-ד'

איציק סמדג'ה

15:45-16:30

ג'ודו ב'-ג'

איציק סמדג'ה

16:30-17:15

ג'ודו 5-6

איציק סמדג'ה

17:15-17:45

ג'ודו 3.5-5

איציק סמדג'ה

17:45-18:30

ג'ודו ד'-ה'

איציק סמדג'ה

18:30-19:15

ג'ודו ו' ומעלה

איציק סמדג'ה

-

15:00-15:45

קפוארה

ד' ומעלה

פטריק גובו

15:45-16:30

קפוארה

א'-ג'

פטריק גובו

16:30-17:00

קפוארה

4-5

פטריק גובו

17:15-18:00

כדורסל

חובה-א'

עדי אמס

18:00-18:45

כדורסל

ב'-ג'

עדי אמס

18:45-19:30

כדורסל

ד'-ו'

עדי אמס

15:00-15:45

אקרובטיקה

ד'-ו'

נתנאל בן אולון

15:45-16:30

אקרובטיקה

א'-ג'

נתנאל בן אולון

19:00-20:30

טניס שולחן

נוער ט'-יב'

דני מיכאלו

15:00-15:45

טניס שולחן
א'-ו'
דני מיכאלי

15:00-16:30
טניס שולחן
ד'-ו'
דני מיכאלי

16:30-17:30

מחזות זמר

ג'-ו'

מריאנה סינצ'וק

16:45-17:30

טבע ובעלי חיים

איריס וייס

17:30-18:15

טבע ובעלי חיים

איריס וייס

15:00-15:45

קפוארה

ד' ומעלה

פטריק גובו

15:45-16:30

קפוארה

א'-ג'

פטריק גובו

16:30-17:00

קפוארה

4-5

פטריק גובו

17:15-18:00

כדורסל

חובה-א'

עדי אמס

18:00-18:45

כדורסל

ב'-ג'

עדי אמס

18:45-19:30

כדורסל

ד'-ו'

עדי אמס

15:00-15:45

טניס שולחן
א'-ו'
דני מיכאלי

15:00-16:30
טניס שולחן
ד'-ו'
דני מיכאלי

16:30-17:15
אקרובטיקה
ד'-ו'
נתנאל בן אולון

17:15-18:00

משחק כדור ופנאי

4-6

נתנאל בן אולון

18:00-18:45

אקרובטיקה

א'-ג'

נתנאל בן אולון

-

-

-

16:45-17:30

טבע ובעלי חיים

איריס וייס

17:30-18:15

טבע ובעלי חיים

איריס וייס

-

17:00-17:30

התעמלות והתפתחות
2-3
אורטל האפרתי

17:30-18:00

התעמלות והתפתחות
3-4
אורטל האפרתי

-

-

15:00-15:45

לחימה ישראלית

א'-ב'

פרננדו מרי

15:45-16:30

לחימה ישראלית

ג'-ד'

פרננדו מרי

16:30-17:15

לחימה ישראלית

ה'-ו'

פרננדו מרי

17:15-18:00

לחימה ישראלית

4-5

פרננדו מרי

18:00-19:00

לחימה ישראלית

ז'-ט'

פרננדו מרי

18:00-19:30

לחימה ישראלית

ה'-ו' ותיקים

פרננדו מרי

19:30-21:00

לחימה ישראלית

ז'-ח' ותיקים

פרננדו מרי

21:00-22:00

נוער+מבוגרים

לחימה ישראלית

פרננדו מרי

-

15:00-15:45

לחימה ישראלית

א'-ב'

פרננדו מרי

15:45-16:30

לחימה ישראלית

ג'-ד'

פרננדו מרי

16:30-17:15

לחימה ישראלית

ה'-ו'

פרננדו מרי

17:15-18:00

לחימה ישראלית

4-5

פרננדו מרי

18:00-19:00

לחימה ישראלית

ז'-ט'

פרננדו מרי

19:00-20:00

לחימה ישראלית

נוער+מבוגרים

פרננדו מרי

13:00-14:00

שחייה אומנותית

7-10

שחר

14:00-15:00

שחייה אומנותית

8-12

שחר

15:00-16:00

שחייה אומנותית

11-15

שחר

17:30-18:15

ספינינג

הורים וילדים

יוליה שקולניק

-

16:00-17:00

שחייה אומנותית

7-10

שחר

17:00-18:00

שחייה אומנותית

8-12

שחר

חוגי שחיה

לפרטים והרשמה:

יולו שומלו

052-9574565

17:30-18:15

ספינינג

הורים וילדים

יאנוש בודניצקי

-

15:00-15:45

טניס מתחילות

ד'-ו'

רקפת בלומנשטיין

15:45-16:30

טניס מתחילות

ד'-ו'

רקפת בלומנשטיין

16:00-16:45

טניס מתחילים

7-9

דב רזניק

16:30-17:15

טניס מתחילות

א'-ג'

רקפת בלומנשטיין

16:45-17:30

טניס מתקדמים

7-9

דב רזניק

17:15-18:00

טניס מתקדמות

7-10

רקפת+דב

18:00-18:45

טניס מתקדמים

10-12

רקפת+דב

18:45-19:30

טניס מתקדמים

12-14

רקפת+דב

16:00-16:45

טניס מתחילים
ג'-ד'

גור אדיב

16:00-16:45

טניס מתקדמים

10-12

דב רזניק

16:45-17:30

טניס מתחילים

א'-ב'

גור אדיב

16:45-17:30

טניס מתקדמים

11-13

דב רזניק

17:30-18:15

טניס מתחילים

ה'-ו'

גור אדיב

17:30-18:15

טניס מתקדמים
בנים + בנות

7-10

דב רזניק

18:15-19:00

טניס מתחילים

ז' ומעלה

גור אדיב

18:15-19:00

טניס מתקדמים

10-12

דב רזניק

-

15:00-15:45

טניס מתחילות

ד'-ו'

רקפת בלומנשטיין

15:45-16:30

טניס מתחילות

ד'-ו'

רקפת בלומנשטיין

16:00-16:45

טניס מתחילים

7-9

דב רזניק

16:30-17:15

טניס מתחילות

א'-ג'

רקפת בלומנשטיין

16:45-17:30

טניס מתקדמים

7-9

דב רזניק

17:15-18:00

טניס מתקדמות

7-10

רקפת בלומנשטיין

18:00-18:45

טניס מתקדמים

10-12

רקפת+דב

18:45-19:30

טניס מתקדמים

12-14

רקפת+דב

16:00-16:45

טניס מתחילים
ג'-ד'

גור אדיב

16:00-16:45

טניס מתקדמים

10-12

דב רזניק

16:45-17:30

טניס מתחילים

א'-ב'

גור אדיב

16:45-17:30

טניס מתקדמים

11-13

דב רזניק

17:30-18:15

טניס מתחילים

ה'-ו'

גור אדיב

17:30-18:15

טניס מתקדמים
בנים + בנות

7-10

דב רזניק

18:15-19:00

טניס מתחילים

ז' ומעלה

גור אדיב

18:15-19:00

טניס מתקדמים

10-12

דב רזניק

-

-

15:00-16:00

כדורגל

ה'-ו'

גיל פישל

16:00-16:45

כדורגל

חובה-א'

גיל פישל

16:45-17:30

כדורגל

ב'

גיל פישל

17:30-18:30

כדורגל

ג'-ד'

גיל פישל

-

15:00-16:00

כדורגל

ה'-ו'

גיל פישל

16:00-16:45

כדורגל

חובה-א'

גיל פישל

16:45-17:30

כדורגל

ב'

גיל פישל

17:30-18:30

כדורגל

ג'-ד'

גיל פישל

-