חוגי מבוגרים

07:45-08:45

חיזוק ועיצוב דינמי

ענת גיסין

09:00-10:00

פילאטיס

שרה בלהסן

10:00-11:00

פילאטיס

שרה בלהסן

11:00-12:00

אימון פונקציונלי

איילת דוד

09:00-10:00

עיצוב וחיטוב

סבב מדריכים

10:00-11:00

עיצוב וחיטוב

סבב מדריכים

07:00-07:45

פילאטיס

שירלי וינוגרד

07:45-08:30

עיצוב וחיטוב

שירלי וינוגרד

08:30-09:30

אימון פונקציונלי

שירלי וינוגרד

09:30-10:15

פילאטיס

שרון קוגלר

18:15-19:10

BOOT CAMP

שיר ברבי

19:15-20:45

יוגה

מישל סינגר

06:50-08:15

טאי-צ'י צ'יקונג

דינה שפריר

08:15-09:15

עיצוב דינמי

יוליה שקולניק

09:15-10:15

פילאטיס

יוליה שקולניק

10:30-11:15

התעמלות מתונה

איירין בורג

19:00-20:00

טאי-צ'י צ'יקונג

בריאותי

רות סופר

20:15-21:00

רצועות TRX

אלעד מרגלית

21:00-22:00

זומבה

בר גואטה

06:30-07:30

אימון פונקציונלי

יוליה שקולניק

07:30-08:15

מתיחות

יוליה שקולניק

08:15-09:15

עיצוב וחיטוב

סוזי שרוני

09:30-10:30

התעמלות בריאותית

איילת דוד

17:30-18:30

עיצוב וחיטוב

שירלי וינוגרד

18:30-19:30

פילאטיס CORE

שירלי וינוגרד

19:30-20:30

אירובוקס

שירלי וניוגרד

07:15-08:10

חיטוב וחיזוק

ענת גיסין

08:15-09:15

פילאטיס

שושי לסטר

09:20-10:20

פילאטיס

שושי לסטר

10:30-11:15

התעמלות מתונה

איירין בורג

18:00-18:45

בניית עצם ומתיחות

סוזי שרוני

18:45-19:30

בניית עצם ומתיחות

סוזי שרוני

19:30-20:15

עיצוב וחיטוב

סוזי שרוני

20:15-21:45

יוגה

מישל סינגר

06:50-08:15

טאי-צ'י צ'יקונג

דינה שפריר

08:15-09:15

עיצוב וחיטוב

סוזי שרוני

09:15-10:15

בניית עצם ומתיחות

סוזי שרוני

10:15-11:15

בניית עצם ומתיחות

סוזי שרוני

11:15-12:15

פילאטיס CORE

שירלי וינוגרד

17:30-18:30

חיזוק ועיצוב דינמי

ענת גיסין

18:30-19:30

עיצוב וחיטוב

יוליה שקולניק

19:30-20:15

רצועות TRX

אלעד מרגלית

20:15-21:00

אירובידאנס

אורטל האפרתי

21:00-22:00

זומבה

בר גואטה

08:30-09:15

מתיחות ופילאטיס

שרון קוגלר

07:30-08:15

HIIT

איילת דוד

19:30-20:30

אימון פונקציונלי

גדי אורן

18:30-19:30

טאבטה

ערן לשם

19:30-20:30

היפ הופ דאנס

בר גואטה

-

10:30-12:30

ברידג' מתחילים

גדעון וגנר

12:30-14:30

ברידג' מתקדמים

גדעון וגנר

20:15-21:00

גמישות ותנועתיות

אלעד מרגלית

08:00-09:00

פלדנקרייז

אלון קליין

09:00-10:00

פלדנקרייז

אלון קליין

20:00-21:00

cross fun

שיר ברבי

18:00-19:00

פילאטיס מתקדמים

שרה בלהסן

19:00-20:30

טניס שולחן

דני מיכאלי

08:15-09:15

יוגה

מישל סינגר
 

09:30-10:20

פלדנקרייז

נפתלי בן חיים

 

10:25-11:10

פלדנקרייז

נפתלי בן חיים

20:00-21:00

cross fun

שיר ברבי

08:15-09:15

יוגה

מישל סינגר

09:15-10:15

יוגה

מישל סינגר

19:20-20:10

פלדנקרייז

דפנה קליין

20:10-21:00

פלדנקרייז

דפנה קליין

-

-

08:30-09:30

כושר לנשים

גדי אורן

-

08:30-09:30

כושר לנשים

גדי אורן

-

-

-

19:00-20:00

פילאטיס

שרה בלהסן

21:00-22:00

לחימה ישראלית

פרננדו מרי

19:00-20:00

טאי-צ'י צ'יקונג בריאותי

רות סופר

20:00-21:00

לחימה ישראלית

פרננדו מרי

08:00-09:00

ספינינג

יאנוש בודניצקי

11:00-12:00

ספינינג

סבב מדריכים

18:15-19:15

ספינינג

יוליה שקולניק

19:00-20:00

ספינינג

יאנוש בודניצקי

-

19:30-20:30

ספינינג

יאנוש בודניצקי

18:15-19:15

ספינינג

יאנוש בודניצקי

-

19:00-19:45

טניס נוער וגברים

דב רזניק

-

-

19:00-20:00

טניס נערות ונשים

רקפת בלומנשטיין

-

-

08:00-08:45

כושר גופני במים

ערן לשם

08:45-09:30

כושר גופני במים

ערן לשם

11:30-12:15

התעמלות במים

איירין בורג

08:00-08:45

כושר גופני במים

ערן לשם

08:45-09:30

כושר גופני במים

ערן לשם

11:30-12:15

התעמלות במים

איירין בורג

-

-

19:00-20:00

טניס חופים

אסף יעקב

-

-

19:00-20:00

טניס חופים

אסף יעקב

-