פרננדו מרי

לחימה ישראלית

בחוג מיושמות שיטות אימון חדישות ומקוריות שמטרתן שיפור יכולת ההתמודדות תחת לחץ, ויכולת ההגנה העצמית. כמו כן מושם דגש על ערכים ובניית האישיות של המתאמן והעצמתו כחלק מלחימת קרב מגע.

למידע נוסף ושעות פעילות החוג

ליעד נצר

כדורסל

באחד מענפי הספורט הפופולאריים בארץ נקנה לילדים את יסודות הכדורסל, רכישת מיומנות שליטה בכדור, עבודת צוות, כושר גופני, פיתוח והגברת הביטחון העצמי, לימוד חוקי משחק הכדורסל ומיומנויות משחק כגון: כדרור, קליעה, אימוני כושר ולמידת טקטיקה.

למידע נוסף ושעות פעילות החוגאיציק סמדג'ה

ג'ודו

הג'ודו היא אומנות לחימה מודרנית יפנית, בעלת אופי ספורטיבי. החוג נועד לחיזוק ההגנה העצמית, לשיפור המשמעת העצמית, הבטחון האישי והכושר גופני. זהו ספורט אולימפי אשר הביא להישגים אולימפיים ומועבר ע"י ג'ודוקא בכיר.

למידע נוסף ושעות פעילות החוג

גיל פישל / יאנוש בודינצקי

כדורגל

חוג לספורט הפופולארי בארץ. הילדים ייהנו מלמידת טכניקהת משחק הכוללת כדרור, בעיטות, מסירות ועוד., ילמדו משחק קבוצתי,  תרגילים ומשמעת קבוצתית ואישית.

למידע נוסף ושעות פעילות החוגדוב רזניק

טניס

חוג מיוחד ל"ספורט הלבן". בשיעורים הילדים ילמדו ויתאמנו על חבטות כף וגב יד, הגשות, משחק רשת ועוד וכל זאת בצורה מהנה וספורטיבית עם יחס אישי לכל תלמיד. 

למידע נוסף ושעות פעילות החוג

ויקי זלצברג

ג'אז

חוג ריקוד ג'אז מיועד לטווח רחב של גילאים והוא מתקיים ברמות שונות.  בחוג משולבים ריקודים במגוון סגנונות, הוא מאפשר חיזוק של שרירי הגוף וקואורדינציה וכמובן כוריאוגרפיה.

למידע נוסף ושעות פעילות החוגמור גפן

היפ הופ 

בחוג היפ הופ - פאנקי נלמדים צעדים ותנועות ייחודיות לז'אנר, כמו גם כוריאוגרפיה מדליקה לסגנון המקפיץ הזה...

למידע נוסף ושעות פעילות החוג

דנה ויקנודל

זומבה נערות

חוג לנערות בנות 13 ומעלה בלבד. שיעורים עם אנרגיות מטורפות, שילוב של אירובי וריקוד בסגנון הכי מדליק שיש. מומלץ בחום למי שאוהבת להזיע...

למידע נוסף ושעות פעילות החוגמריאנה סינצ'וק

בלט קלאסי

מי לא חולמת להיות בלרינה? לנוע בקלילות ובתנועות מעודנות, לעמוד בפוינט, לעשות פלייה. החוג מהווה בסיס איכותי לכל סגנונות הריקוד. בחוג נעבוד על טכניקה קלאסית שעובדת על דיוק, בהן יציבה נכונה, קואורדינציה והקשבה מוסיקלית כמו גם חוזק וגמישות..

למידע נוסף ושעות פעילות החוג

חן בן אבי

אומנויות הקרקס

חוג  שכולו אתגר והנאה בעלת ערך רב הכוללת התנסות על מגוון רחב של מכשירים: קרקע, ג'גלינג, קביים, טרמפולינה ועוד, בחוג נלמד מגוון רחב של מיומנויות הקשורות לקרקס .
החוג מקנה לילדים גמישות, זריזות, מהירות, התמצאות במרחב ושיווי משקל.

למידע נוסף ושעות פעילות החוגפטריק גובו

קפוארה

הקפוארה הינה אמנות לחימה שהוסוותה כריקוד ולכן משלבת בין אקרובטיקה, גמישות, ריקוד, נגינה ואמנות לחימה יעילה. הקפוארה מפתחת את כל הגוף כמכלול תוך דגש על גמישות, כח, זריזות, דייקנות, וחוש קצב מפותח, ומעלה את הביטחון העצמי, האומץ, ומספקת תחושת אחריות וכבוד הדדי, וכל זאת באווירה חברתית טובה, לצלילי המקצבים הברזילאיים המסורתיים, תוך הנאה ושמחה מרובה...
החוג מתאים לבנים ובנות כאחד.

למידע נוסף ושעות פעילות החוג

נתנאל בן אולון

התעמלות לגיל הרך

פעילות גופנית מהנה לגילאי 3-4, המכשירה את התפתחותו של הילד לפיתוח קשרים ויכולות, שיאפשרו התפתחות תקינה ובריאה. בחוג ניתן דגש על חיזוק שרירים (חגורת כתפיים, בטן ושרירי יציבה), מוטוריקה גסה ועדינה , שיווי משקל וקואורדינציה, הכרת מושגי מרחב ומושגים בסיסיים בהתעמלות וטיפוח הביטחון העצמי, מגע, גירוי חושי ותנועתי.

למידע נוסף ושעות פעילות החוגאיריס וייס

טבע קט

חוג מקסים לגילאי 3-5, אשר בכל שבוע יפגיש את הילדים עם אורח חייתי חדש אותו הם יכירו בצורה חווייתית ובהתאמה לגילם ורמתם. החוג מעניק לילדים אהבה וכבוד לבעלי החיים השונים ומרחיב את ידיעתם לגבי ממלכת החי.

למידע נוסף ושעות פעילות החוג

גדי אורן / יאנוש בודינצקי

כושר גופני לנוער (חד"כ)

פעילות ספורטיבית לנערים ונערות שחשוב להם לפתח כושר ולאמן את גופם. השיעורים מועברים ע"י מדריכי חדר הכושר, תוך שימוש במתקנים השונים של חדר הכושר, תחת פיקוח צמוד ובהתאמה לגילאי המשתתפים וליכולתם הפיזית.

למידע נוסף ושעות פעילות החוגעמית שושן

שחיה לילדים

החוג מיועד לילדים שכבר יודעים לשחות ונועד לאמן ולשפר את סיגננות השחיה השונים: חזה, חתירה, גב ופרפר!

לימוד שחיה למי שאינו יודע לשחות מתבצע בשיעורים פרטיים, השיעורים הפרטיים מיועדים לכל מי שמעוניין ויש לתאם את המועד עם המדריכה

למידע נוסף ושעות פעילות החוג

נתנאל בן אולון

ברייקדאנס ואקרובטיקה

השנה הוספנו לחוגי המחול מספר אומניות חדשות וביניהם את האקרובטיקה למחול ואת סיגנון הברייק דאנס

למידע נוסף ושעות פעילות החוג